Czym jest pożyczka bez BIK?

Jest to forma pożyczki gotówkowej zaciąganej w instytucji pozabankowej przy jednoczesnym uproszczeniu wielu procedur w porównaniu z kredytem bankowym. Z oferty pożyczki bez BIKu może skorzystać każda osoba, bez względu na to czy jest zadłużona, czy ma złą historię kredytową czy też jej wogóle nie posiada . Jest to obecnie najpopularniejsza forma pozyskania gotówki poza kredytem w banku.

Regulamin - chwilowkipozabankowe.pl


Informujemy, iż wypełnienie i przesłanie wniosku online o pożyczkę jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu naszego serwisu.


1. Wypełniając i wysyłając formularz na stronie serwisu chwilowkipozabankowe.pl , klient wyraża zgodę na przetwarzanie przesłanych przez niego danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.

2. Przetwarzenie danych należy rozumieć jako wyrażenie zgody przez klienta, na otrzymanie bezpłatnego i niezobowiązującego kontaktu telefonicznego i/lub mailowego ze strony przedstawiciela z którym współpracujemy, któremu zostaną dane przekazane. Przedstawiciel udzeli wszelkich informacji o oferowanej pożyczce w ciągu 24h od przesłania formularza.

3. Serwis chwilowkipozabankowe.pl oświadcza, iż nie gromadzi danych o klientach i wszelkie przesłane do nas informacje(dane) zostaną usunięte w ciągu 24h od ich otrzymania.


4. Podanie danych jest dobrowolne i niezobowiązuje do zaciągnięcia pożyczki.

5. Z oferty skorzystać mogą wyłącznie osoby pełnoletnie. Osobom poniżej 18-go roku życia korzystanie z serwisu jest zabronione.

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany regulaminu i opublikowania jego aktualnej treści na stronie.